Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
کمربند ایمنی HARU-Jaket

کمربند ایمنی HARU-Jaket

هارنس مدل Jaket ساخت شرکت Haru و محصولی از کشور تایوان می­ باشد که در سه مدل AKET و JAKET FAST و JAKET FAST DA قابل ارئه می باشد. این شرکت با بکارگیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی EN & CE تولید شده است.

تعریف هارنس تمام بدن: هارنس تمام بدن دارای تسمه و سیستم تعلیق بالا تنه و پایین تنه می باشد و برای حفاظت در برابر سقوط از ارتفاع (مانند کار بر روی داربست ها و ...) بیشترین حفاظت را ایجاد می­کند.

خلاصه معرفی 

هارنس تمام بدن از وسایل حفاظت در برابر سقوط از ارتفاع است و برای کار در ارتفاع و همچنین افراد متخصص امدادگر، مهندسین دکل های مخابراتی و برقی و در صنعت سازه های ساختمان و آتش نشانی مناسب می باشد. این هارنس تمام بدن را پوشش داده و از ایمنی بالایی برخوردار است. فشارهای وارده حین سقوط را علاوه بر کمر به تنه، شانه ها، سینه و ران ها نیز توزیع می کند لذا از این لحاظ از ایمنی بالاتری نسبت به کمربندهای ایمنی برخوردار است هارنسی با طراحی جدید، تسهیل در پوشیدن صحیح هارنس به کمک جلیقه با وجود حلقه های با مجهز به سگک های اتوماتیک (مدل DA4 & FAST) پوشیدن هارنس آسان بوده و نیازی به بلند کردن پاها از زمین نمی باشد. در طراحی نمونه جدید این محصول مدل DA4 با قرار گرفتن دو حلقه در ناحیه تسمه های شانه امکان پایین دادن کاربر به صورت قائم با استفاده از توزیع کننده بار LIFT مهیا شده است. حلقه­های اتصال پشتی و تسمه جناغی قابل تنظیم جهت اتصال سیستم توقف سقوط تسمه های شانه مجهز به سگک های خودکار جهت تنظیم سریع و آسان دو حلقه تجهیزات با پوشش محافظ امکان استفاده از تکنیک استقرار حین کار با استفاده از حلقه های جانبی کمربند نوارهای ضربه گیر و بافت ها از جنس پلی آمید و پلی استر سگک های و حلقه های مدل FAST JAKET 4DA از جنس فولاد و در مدل FAST & FAST JAKET حلقه ها از جنس آلیاژی از آلومنیوم می باشد.

وزن محصول: تقریبا 1/8 کیلوگرم

دارای استاندارد بین المللی CE و استاندارد EN اروپا

استاندارد های تکمیلی EN 361:2002-EN 358:1999-ISO 9001:2008

دارای تاییدیه از مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار

تماس بگیریدتصویر کمربند ایمنی HARU-Jaket

کمربند ایمنی HARU-Jaket

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-66348075

021-66347603

0912-8605323

تماس بگیرید1 2 3 4 5