از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کاشن تانک

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

کاشن تانک از لوازم ایمنی ترافیکی می­ باشد که در بسیاری از مکان ها جهت ایجاد فضای امن در مقابل برخوردها و همچنین به عنوان جدا کننده مورد استفاده قرار می­ گیرند. کاشن تانک ترافیکی معرفی شده در این قسمت به دلیل استفاده از مواد پلی اتیلن و شبرنگ مرغوب از بین مدل­ های متعدد انتخاب گردیده است. استفاده از شبرنگ مناسب در محصول، به منظور جلوگیری از برخورد لوازم نقلیه با آن از اهمیت بالایی برخورد می­ باشد. کاشن تانک دارای طول عمر بالا و همچنین مقاومت در مقابل سرما و گرما شدید می­ باشد.

کاشن تانک­ ها به جهت اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می­ شود. این محصول مخزنی از جنس پلاستیک می­ باشد. کاشن تانک به صورت خمیده طراحی شده است. این محصول در تغییر مسیرها و تقاطع­ هایی که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارند، نصب می­ شود. سطح کاشن تانک ترافیکی به خوبی نور را منعکس می­ کند و در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی، ایمنی بیشتر را برای رانندگان فراهم می­ نمایند.

کاشن تانک دارای قطعاتی به طول ۹۰ سانتی متر با وزن تقریبی ۲۸ کیلوگرم که بر روی ریل­ هایی ویژه نصب می­ گردد تشکیل می­ گردد. قطعه ابتدایی با پیشانی منحنی شکل و قطعات پسین به صورت چفت شونده در قطعه ابتدایی ارائه می­ گردد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

تصویر کاشن تانک

کاشن تانک

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-66348075

021-66347603

0912-8605323