از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آینه ترافیکی محدب جاده ای

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

آینه ترافیکی محدب جاده ­ای دارای انواع شیشه­ ای، استیل و پلی کربنات هستند. آینه ترافیکی محدب جاده ­ای شیشه­ ای نسبت به پلی کربنات از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ­تر است. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات نشکن بوده و همچنین شفاف­ تر و با دید مناسب­ تری می­ باشد.

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات

یکی از بهترین انواع آینه­ های محدب ترافیکی است که برای ایجاد میدان دید کافی، طراحی و ساخته شده است. آینه محدب ترافیکی با گسترش میدان دید، تمام نقاط کور را برطرف می­ کند و اجازه می­ دهد کاربر، با راننده بتواند دیدی وسیع در تمام زوایا داشته باشد. آینه محدب ترافیکی و جاده ای با مشخصات و مقیاس حساب شده ای که دارد، یکی از کاربردی ترین تجهیزات ترافیکی و جاده ­ای است. آینه محدب ترافیکی و جاده ­ای پلی­ کربنات، بدنه ای نشکن و بسیار مقاوم دارد که می تواند به راحتی تغییرات دما در طول سال و همچنین آسیب­ های احتمالی ناشی از قرار گرفتن در فضای آزاد را تحمل کند. آینه محدب ترافیکی از ضخامت مناسبی برخوردار است و همین مساله استحکام این محصول را تشدید می ­کند.

آینه محدب ترافیکی شیشه­ ای

دارای وضوح بالایی در نشان دادن نمایی از وسعت جاده است. نقاطی که برای رانندگان قابل رؤیت نیست، در این آینه محدب به خوبی دیده می­ شوند. آینه هایی با قطر بیش از ۷۰ سانتیمتر معمولا در معابر خارج از شهر نصب می­ شوند. بنابراین این آینه با توجه به قطر یک متری آن، برای جاده های برون شهری طراحی شده است تا میدان دید وسیع ­تری را نشان دهد.

آینه محدب ترافیکی شیشه­ ای دارای سطحی شفاف و بدون هیچ گونه موجی، تصویری واضح را در جهت حفظ ایمنی جاده­ ای نشان می ­دهد. جنس این آینه محدب ترافیکی، از شیشه است و وزن سبکی دارد. نصب آن به سهولت و در کمترین زمان ممکن انجام می­ شود، این آینه شیشه­ ای بر روی یک پایه فلزی نصب می ­شود و نیازی به داشتن تخصص برای نصب آن نیست. آینه محدب شیشه­ ای مقاومت بالایی در انواع آب و هوای خشک و مرطوب دارد و در برابر رطوبت شفافیت و وضوح خود را از دست نمی­ دهد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

تصویر آینه ترافیکی محدب جاده ای

آینه ترافیکی محدب جاده ای

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-66348075

021-66347603

0912-8605323