از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

بولارد

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

بولارد به دلیل اینکه موانع بصری برای رانندگان ایجاد می ­نماید، به عنوان ابزاری برای هدایت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می­ گیرد. بولارد همچنین به جهت جلوگیری از دسترسی به مناطق محدود شده کاربرد دارد. بولارد ترافیکی به وسیله پیچ قابل اتصال به زمین می­ باشد. این محصول به جهت دارا بودن وزن سبک و راحتی در جابجایی آن، برای مکان­ هایی که به صورت موقت از آن استفاده نمایند کاربرد دارد. مثلا پروژه­ های فصلی، پارکینگ­ ها و غیره. بولارد جایگزین مناسب برای بشکه های ضربه گیر می­ باشد. می­ توان بر روی بولارد­ها علائم ترافیکی مناسبی را نصب نمود و از بولارد به عنوان هدایت کننده مسیر نیز استفاده می­ شود. از بولارد ترافیکی برای محافظت از عابرین پیاده، حصار بندی مسیر عبور دوچرخه، فضای سبز پارک ها و همچنین به عنوان راه بند و به جهت مشخص نمودن حد و مرز، استفاده می­ شود. بولارد ترافیکی را به صورت تکی یا گروهی مورد استفاده قرار می­ دهند.

بولارد یا راه بند به شکل حصار کشیدن بین مسیر های متفاوت بکار می­ رود. بولارد ترافیکی خودروها را هدایت می­ نماید تا در داخل مسیری که حصار بندی شده حرکت نمایند و یا نتوانند از مسیری که به وسیله آن مسدود شده عبور کنند.

بولارد ترافیکی در مکان ­هایی که امکان دارد حجم ترافیک تغییر نماید، گزینه مناسبی می ­باشند. این محصول به گونه ­ای طراحی و ساخته شده است که جابجایی آن بسیار آسان، ایمن و بی خطر می ­باشد، بولاردها را می­ توان از پایه جدا نمود و در محل دیگری در پایه دیگری قرار داد و بدین وسیله ترافیک را به خوبی مدیریت کرد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

تصویر بولارد

بولارد

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-66348075

021-66347603

0912-8605323