از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چشم ببری ترافیکی

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

چشم ببری ترافیکی دارای شیشه مقاوم می­ باشد. این شیشه در دمای بسیار بالا گرما دیده و در صورت شکسته شدن به تیکه­ های ریز و پودر مانند کریستالی تبدیل می­ شود و در نتیجه هیچ خطرو خسارتی به انسان و یا وسیله­ ی نقلیه نمی­ زند. چشم ببری ترافیکی دارای سطح صاف می­ باشد و گرد و غبار به راحتی بر روی آن نمی­ نشیند در نتیجه کمترین نیاز به تعمیرات و نگهداری را دارد. هم چنین در تمام شرایط جوی روشنایی آن قابل دیدن است.

در این محصول سطح بازتاب در پایین صفحه قرار دارد. این سطح بازتاب به وسیله اسپری حرارتی برای بازتاب مداوم پردازش شده است. در نتیجه حتی در قسمت­ های منحنی هیچ نقطه کوری یافت نمی­ شود. چشم ببری ترافیکی، دارای یک لنز محدب است که قدرت انعکاس نور بالایی دارد و پوشش آن معمولا چدنی است. جهت جداسازی مسیر و کاهش سرعت، بازتاب نور بسیار عالی در محل­ هایی با نور بسیار کم طراحی شده است.

چشم ببری ترافیکی یکی از تجهیزات ایمنی ترافیک می­ باشد که در شب و به هنگام برخورد نور اتومبیل درخشندگی و بازتاب نور داشته و باعث هدایت ترافیک و در جاده های برون شهری تعیین کننده حریم راه می­ باشد.

چشم ببری ترافیکی را می­ توان در قسمت مقطع خط کشی ­های محوری، در کناره خط کشی­ های ممتد، در مسیرهای گذرگاه عابر پیاده، در محور عرضی ایستگاه­ های پلیس راه و دریافت عوارض، در مسیرهای کارگاه ­های عمرانی و راه­سازی و در کناره پل­ ها و پرتگاه ها نصب نمود.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

تصویر چشم ببری ترافیکی

چشم ببری ترافیکی

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-66348075

021-66347603

0912-8605323