Top
0.0  امتیاز  /  0  رای
گل میخ ترافیکی

گل میخ ترافیکی

گل میخ ترافیکی باعث می ­شود که دید رانندگان زیاد شده و این امر سبب می شود که در زمان درست واکنش نشان داده و از ترمز ناگهانی و خطرات احتمالی جلوگیری می­ نماید. گل میخ ترافیکی خودرو­ها را به مسیر ایمن راهنمایی می کند. گل میخ ترافیکی جهت ایمنی راه ها و جاده ها مورد استفاده قرار می­ گیرد. جنس مواد اولیه این محصول بنا بر نیاز مصرف کنندگان محترم از جنس های HDPE, ABS و چدن می باشد. و همچنین جنس نگین­ های آن از پلی کربنات بوده که از درخشندگی بالایی برخوردار است. این محصول به منظور تعیین مرز معبر و محدوده رانندگی نصب شده؛ و با هدف انعکاس نور و برای جلب توجه رانندگان و نیز کاهش نرخ تصادفات جاده ای در شب، تولید می شود.

گل میخ HDPE, ABS:

در مسیرهای باریک و طولانی جهت کنترل سرعت، بر روی خط ویژه اتوبوس جهت تعیین مرز حرکت، جهت تعیین محدوده در کنار جاده ­ها و معابر، در کنار خط کشی­ های ممتد، در مسیر گذر گاه عابر پیاده، ایستگاه پلیس راه و دریافت عوارض، در کنار پل­ ها و پرتگاه ­ها به کار می­ رود.

گل میخ چدنی:

به جهت بالا بردن ایمنی جاده­ ها و راه ها مورد استفاده قرار می­ گیرد. مواد اولیه به کار رفته در این محصول از جنس چدن بوده و به روش ریخته­ گری تهیه می شود. گل میخ چدنی ترافیکی پایه کوتاه جهت نصب دارا می­ باشد.

تماس بگیریدتصویر گل میخ ترافیکی

گل میخ ترافیکی

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-66348075

021-66347603

0912-8605323

تماس بگیرید1 2 3 4 5