16

لباس زیر گرم سربازی, گرمکن شلوار زیر زمستانی, لباس گرم زیر| ایمن تولز

مشخصات لباس زیر گرم زمستانی :

لباس زیر گرم سربازی و گرمکن شلوار ها در زیر لباس ها پوشیده میشوند و به اصطلاح لایه اول لباس در بدن فرد هستند و باعث میشوند تا بدن فرد احساس سرما نکند که به توضیح بیشتر این محصول خواهیم پرداخت.

لباس زیر گرم در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که این تفاوت را پارچه و دوخت لباس گرم مشخص میکند.  این لباس با الیاف های نخی میبایست از ورود سرما به بدن جلوگیری کرده و باعث شود دمای بدن یکسان مانده و در نهایت بدن فرد گرم بماند.

لباس گرم زیر باید ویژگی هایی همچون نخی و پنبه ای بودن را دارا باشد زیرا این امر باعث گرم نگه داشتن بدن فرد میشود و از ورود سرما به بدن جلوگیری میکند.

همچنین یک گرمکن شلوار زمستانی پنبه ای علاوه بر نخی بودن و تمام پنبه بودن باید قابلیت ضد حساسیت بودن را هم داشته باشد زیرا که این لباس در طول روز زمان زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین با توجه با الیاف استفاده شده در آن نباید به پوست فرد استفاده کننده آسیب وارد کند.

پارچه این لباس زیر گرم میتواند به گونه های متفاوت و با الیاف های متفاوتی بافته شوند که در میزان گرم بودن لباس و ضد حساسیت بودن آن اهمیت به سزایی دارد.

 

لباس گرم زیر

 

 

پارچه انواع لباس زیر گرم:

پارچه های گرمکن شلوار ها که عمدتا در کارخانه ها، پادگان های نظامی، پتروشیمی ها مورد استفاده قرار میگیرند از جنس پنبه و نخ میباشد.

تار و پود پارچه ها از الیاف مختلف استفاده میشود تا بتوان پارچه دلخواه را تولید کرد.تار و پود این لباس زیرها از نخ پنبه ای و لاکرا به هم بافته میشود که میزان استفاده از نخ پنبه ای در ضد حساسیت بودن و با کیفیت بودن این محصول نقش مهمی دارد.

در تولید پارچه های این لباس ها حتما میبایست از کش لاکرا استفاده نمود زیرا اگر این مقدار کش و پلی استر داخل پارچه نباشد با شست و شوی لباس، به ندرت گرمکن شلوار کوچک میشود و یا به اصطلاح آب میرود پس در هنگام تولید این پارچه ها حتما از پلی استر استفاده میشود.

 

پارچه لباس زیر گرم

 

مشخصات گرمکن شلوار و لباس زیر گرم مرغوب:

یک لباس گرم زیر مرغوب از مقدار پنبه بالایی در پارچه برخوردار است که به عنوان مثال مرغوبیت لباس گرمی که 500 گرم پنبه باشد بیشتر از لباس گرمیست که 350 گرم پنبه داشته باشد.

پس هرچه گرم پنبه در پارچه بالاتر باشد کیفیت آن نیز بالاتر خواهد بود.

همچنین هرچه گرم پنبه این لباس بیشتر باشد این پارچه ضد حساسیت میشود و هنگام استفاده زیاد بدن فرد دچار حساسیت پوستی نمیشود.

تمامی لباس گرم ها باید داخل کرک باشند زیرا کرک داخلی این لباس باعث میشود تا گرمای بدن فرد به بیرون منتقل نشود و دمای بدن یکسان بماند که این امر موجب میشود تا فرد احساس سرما نکند.

لباس زیر گرم مرغوب

 

نحوه دوخت و مدل های دوخت لباس زیر گرم در مرغوب بودن آن تاثیر زیادی دارد به عنوان مثال استفاده از چرخ های تمام اتوماتیک برای دوخت لباس باعث میشود تا تمامی دوخت ها منظم و یکسان باشند و زیبایی و آراستگی را به ارمغان بیاورند. این در حالی است که اگر از چرخ های مناسبی استفاده نشود و دقت لازم برای دوخت لباس گرم نباشد موجب میشود تا از مرغوب بودن این محصول کاسته شود.

 

لباس گرم خارجی

 

نحوه استفاده از لباس گرم ها :

گرمکن شلوار ها میبایست طبق سایز فرد تهیه شوند زیرا که اگر کوچک و یا بزرگتر باشند کارایی آنها به مراتب کمتر میشود. این لباس ها باید از نظر سرشانه و آستین و همچنین طول شلوار ها اندازه و مناسب باشند و کوتاه و یا بلند نباشند.

لباس های زیر گرم باید در بدن فرد به صورت جذب و چسبان باشد تا از هدر رفتن گرمای بدن جلوگیری شود پس همچنین باید طبق سایز تهیه گردد.

گرمکن شلوار هایی که در زیر لباس پوشیده میشوند معمولا به دو حالت یقه گرد و یقه هفت دوخته میشوند که طبق سلیقه افراد مورد استفاده قرار میگیرد.

 

لباس زیر گرم مرغوب 4

 

لباس گرم ها با توجه به محیط کاری و میزان سرمای محیط انتخاب شده و مورد استفاده قرار میگیرد. که جهت دیدن تمامی لباس گرم ها میتوانید روی لینک کلیک کنید و همچنین میتوانید جهت گرفتن مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.


مشاهده محصولات