16

خرید جلیقه خبرنگاری کتان و کاربرد های آن | ایمن تولز

تفاوت جلیقه خبرنگاری و ژیله بافتنی:

ژیله خبرنگاری از انواع لباس های مردانه است که برای این قشر زحمت کش مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب قصد داریم با تفاوت جلیقه و ژیله آشنا شویم و کاربرد های هر کدام را بشناسیم. همچنین به شما فروشگاهی معرفی می کنیم که بتوانید با کیفیت ترین جلیقه و ژیله خبرنگاری را از آن تهیه کنید. پس با ما همراه شوید. 

.

ژیله بافتنی و جلیقه خبرنگاری چیست؟

ژیله بافتنی خبرنگاری نوعی لباس است که مخصوص خبرنگاران بوده و آن ها را در فصول سرد سال از گزند سرما حفظ می کند. شاید با خود فکر کنید، عموما خبرنگاران از جلیقه به عنوان لباس مخصوص استفاده می کنند و شاید تاکنون جلیقه خبرنگاری به گوشتان خورده باشد. برای درک بهتر موضوع به ارائه تعریف دقیقی از ژیله می پردازیم.

.

ژیله بافتنی چیست؟

ژیله بافتنی به لحاظ ظاهری شبیه جلیقه است اما تفاوت های جزئی با هم دارند. در واقع ژیله نوعی لباس مردانه بدون آستین است که از الیافی چون: پشم و پنبه و یا الیاف مصنوعی تهیه می شود که برای فصول سرد سال و یا نواحی که دارای اقلیم سرد و کوهستانی هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. برخی قادر هستند به وسیله پشم یا پنبه به صورت دستی ژیله ببافند؛ اما این نوع پوشش به صورت ماشینی نیز در بازار موجود می باشد.

این ژیله ها مورد استفاده آتش نشان ها و کارکنان شرکت نفت و... میباشد که برای تهیه ژیله بافتنی هم می توانید نوع دست بافت آن و هم نوع ماشینی آن را خریداری کنید.

یکی از ویژگی های ژیله این است که آقایان می توانند آن را از روی پیراهن بپوشند و از روی آن نیز، کت یا کاپشن تن کنند. چون ژیله ها از انواع لباس بافتنی می باشند، بدن را بسیار گرم نگه داشته و از هجوم سرما در قسمت های پهلو و کمر جلوگیری می کنند.

اگر دوست دارید لباسی که برتن می کنید از جنس کتان باشد، بهتر است اقدام به خریداری جلیقه خبرنگاری کنید. زیرا ژیله بافتنی کتان در بازار موجود نیست و ژیله ها عموما از جنس پشم یا پنبه هستند.

.

ژیله بافتنی زمستانه

.

جلیقه خبرنگاری چیست؟

جلیقه خبرنگاری نیز مانند ژیله خبرنگاری است و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. عموما جلیقه های خبرنگاری از جنس پارچه های کتان و پلی استر بوده و در تمام طول سال قابل استفاده می باشند. یکی از نکات جالب درباره ژیله و جلیقه، تعریف لغوی آن ها است. این دو واژه در فرهنگ لغت دارای تعاریف یکسانی هستند اما در دنیای مُد با یکدیگر تفاوت دارند. در فرهنگ لغت عمید، جلیقه و ژیله اینگونه تعریف شده اند: نیم تنه کوتاه بدون آستین که عموما روی پیراهن پوشیده می‌شود. ولی در دنیای پوشاک نمی توان جلیقه و ژیله را به جای یکدیگر به کار برد.

.

کاربرد جلیقه خبرنگاری:

ژیله خبرنگاری و جلیقه خبرنگاری جزو لباس هایی هستند که برای خبرنگاران، فعالیت های تبلیغاتی، راهداران و مهندسان قابل استفاده است. اما پیشنهاد می شود افرادی که نیاز به لباس گرم دارند و در حوزه های ذکر شده، فعالیت می کنند؛ از ژیله و یا جلیقه های پلی استری استفاده نمایند.

زیرا این نوع پوشش ها برای مناطق سردسیر و مواقعی که باد و طوفان زیاد است بسیار مفید بوده و شما را از سرما مصون می دارد.

جلیقه خبرنگاری به صورت شبرنگ دار نیز در بازار موجود می باشد. کاربرد این نوع جلیقه ها برای راهداران، کارکنان نیروی انتظامی، کارکنان راهنمایی و رانندگی، فعالین حوزه امداد و نجات و کارگران معادن بسیار مناسب است.

افرادی که در تاریکی شب کار می کنند و به دلیل نبود روشنایی کافی، جانشان در خطر است؛ باید از جلیقه های خبرنگاری شبرنگ دار استفاده کنند. وقتی شب هنگام و در هوای سرد مشغول به کار هستید؛ برای فرار از هوای سرد به پوشیدن لباس های گرم روی می آورید اما بهتر است برای تامین امنیت جانی خود از جلیقه خبرنگاری که جنس پلی استر دارد و شبرنگ نیز است، استفاده نمایید. این جنس پارچه در هوای سرد می تواند شما را از گزند سرما مصون دارد.

.

جلیقه خبرنگاری کتان .

خرید جلیقه خبرنگاری:

برای خرید جلیقه و ژیله خبرنگاری باید نوع کاربرد جلیقه یا ژیله را انتخاب کنید. همانطور که ذکر گردید اگر شرایط کار شما به صورتی است که مجبورید شب هنگام سر کار خود حاضر شوید، حتما از جلیقه های شبرنگ استفاده کنید.

همچنین با توجه به مدل جلیقه ها، می توانید بهترین جلیقه خبرنگاری را انتخاب کنید. برخی از جلیقه ها یقه دار بوده و برای فصل پاییز مناسب می باشند. پوشیدن جلیقه های یقه دار در فصل تابستان، باعث تعرق زیاد می شود.

از دیگر نکاتی که هنگام خریداری جلیقه خبرنگاری باید به آن توجه کنید، مرغوبیت جنس الیاف است. مطمئنا جلیقه ای که از جنس کتان باشد دارای کیفیت بالاتری خواهد بود. اما در صورتی که نتوانستید ژیله با جنس کتان پیدا کنید، از مراکزی خرید نمایید که ژیله باکیفیت و ماشینی را عرضه می کنند.

همیشه هنگام خرید، انتخاب یک فروشگاه مطمئن و معتبر بسیار مهم است. البته قیمت جلیقه خبرنگاری نیز از مواردی است که هنگام خرید بسیار تاثیرگذار می باشد.

چون این لباس در ساعات زیادی بر تن شما است و باید جنسی داشته باشد که شما با پوشیدن آن راحت باشید، پس بهتر است به دنبال ارزان ترین قیمت نروید. جلیقه ها براساس مدل، نوع پارچه و کاربردی که دارند؛ از 60 هزار تومان به بالا قیمت گذاری می شوند.

.

جلیقه مهندسی:

جلیقه خبرنگاری با جلیقه مهندسی تفاوت چندانی ندارد. افرادی که با عنوان مهندس در صنایع گوناگون مشغول به کار هستند، به جلیقه مهندسی نیاز دارند. تقریبا جلیقه های مهندسی شبیه به جلیقه خبرنگاری هستند و تفاوتی زیادی با یکدیگر ندارند. فقط فردی که از آنها استفاده می کند، متفاوت است.

آن چه باعث می شود برخی از افراد به اقتضای شغل شان از جلیقه استفاده کنند، ابزار و وسایلی است که هنگام کار باید همراه خود داشته باشند.

چون جلیقه ها به گونه ای طراحی می شوند که دارای چندین جیب در اندازه های مختلف هستند، افرادی مانند: خبرنگاران، مهندسین معادن و راهداران، تمایل زیادی دارند از این مدل لباس استفاده کنند.

این افراد می توانند ابزار و وسایل کار خود را درون قسمت های مختلف جلیقه جای دهند و هنگام کار به سرعت از آن ها استفاده نمایند.

.

خرید جلیقه خبرنگاری کتان

.

بهترین جلیقه و ژیله خبرنگاری را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه اینترنتی ایمن تولز بهترین گزینه برای خریداری جلیقه و ژیله خبرنگاری است. زیرا انواع جلیقه ها با مدل ها، رنگ ها و سایز های گوناگون در این فروشگاه عرضه می شود.

خریداری لباس های مخصوص کار، مانند جلیقه ها، به فروشگاه های معتبر نیاز دارد. اگر قصد دارید به صورت اینترنتی اقدام به خرید نمایید، حتما از محصولات وب سایت ایمن تولز بازدید کنید.

از دیگر محصولاتی که توسط این فروشگاه عرضه می شود، می توان به: گوشی ایمنی، کلاه ایمنی، کفش ایمنی، عینک ایمنی، کمربند ایمنی، انواع تجهیزات ترافیکی و لباس های کار اشاره کرد.

خرید از ایمن تولز، ایمنی شما هنگام کار و فعالیت را تامین می نماید و شما می توانید با خیالی آسوده به کمک محصولاتی که از ایمن تولز خریداری کرده اید، به فعالیت های خود ادامه دهید.

از دیگر مزایای این فروشگاه اینترنتی می توان به ضمانت هفت روزه بازگشت محصول اشاره کرد. اگر به هر دلیلی از محصول ارسالی رضایت نداشتید، می توانید آن را پس بفرستید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان ما به صورت تماس تلفنی و یا چت آنلاین در تماس باشید.