16

تیشرت جودون و تی شرت پنبه ای و نکات بسیار مهم آن | ایمن تولز

معرفی انواع تیشرت

در طول تاریخ، انواع مختلف تیشرت ارزان و گران قیمت گرفته تا تیشرت های تبلیغاتی ثابت کرده اند که لباس های قابل دسترس و انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل امروزه انواع مختلفی از سبک های تیشرت بالاخص تیشرت جودون با پارچه های مناسب وجود دارد که با طرح های گرافیکی مختلف، می توانید خلاقیت به خرج دهید و تیشرت خود را تقریباً با هر نوع شلوار از استرچ گرفته تا کت و شلوار، ست کنید. امروزه تیشرت ها انتخاب سبکی برای نسل های نوپا هستند و نشان دهنده سبک زندگی افراد می باشند.  

 

تیشرت تبلیغاتی و جودون

 

بررسی تیشرت جودون مناسب افراد

از کجا میدانید که یک تیشرت مناسب شما است یا خیر؟ خواه تیشرت مردانه باشد یا زنانه، تعداد زیادی سبک و طرح های مختلف در این زمینه وجود دارد، کافی است که بسته به سلیقه خود آن ها را انتخاب کرده و بپوشید. سبک های تیشرت جودون در چندین زمینه متفاوت هستند:

 

  • نوع پارچه مانند تیشرت پنبه ای
  • جنس و بررسی رنگ آن
  • بررس طرح های گرافیکی انجام شده روی آن

تیشرت پنبه ای و تی شرت تبلیغاتی

 

نکات مهم در مورد تیشرت جودون

مهم نیست که کدام یک از این موارد را انتخاب می کنید، این عوامل جهت دهنده به شما کمک می کنند تا بهترین تصمیم را در مورد خرید تیشرت بگیرید.  وقتی دانستید که چه ظاهری متناسب با اندام شماست، می توانید سایر پیراهن ها را بسته به سلیقه و اندازه خود بپوشید و خریداری کنید. با توجه به این امر، در اینجا پنج قانون اساسی وجود دارد که باید هنگام یافتن تیشرت جودون کامل به خاطر بسپارید:

 

1-در حقیقت این دسته از تیشرت ها توسط شرکت ها و کمپانی های مختلفی طراحی و تولید می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد، که در اکثر موارد شرکت های تولید کننده این نوع تیشرت، سلیقه مشتری را در ابتدای کارهای خود قرار می دهند.

 

2- نکته ای دیگری که خیلی حائز اهمیت است، جنس و بافت پارچه های به کار رفته در تیشرت جودون است، که از جنس نخ پنبه ای است و باعث می شود در حین تولید با نخ های دیگر ترکیب شود و پارچه ای مناسب تولید کند.

 

3-این نوع تیشرت ها در انواع متنوعی تولید و عرضه می شوند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تی شرت جودون یقه دار ، تی شرت جودون آستین بلند ، تیشرت پنبه ای، تیشرت پنبه سوپر و.... که افراد بسته به نیازمندی خود آن را انتخاب و خریداری می کنند. برای اینکه تیشرت به خوبی متناسب شما باشد، باید متناسب با شکل طبیعی بدن شما باشد. این امر نباید حرکت شما را محدود کند و هیچ گونه ناراحتی برای شما ایجاد نکند، به همین دلیل تنوع فراوانی در این زمینه وجود دارد.

 

4-تیشرت ها باید متناسب با شکل بدن شما طراحی گردد، حال لاغر اندام باشید یا چاق و عضلات تنومندی داشته باشید. طراحی صورت گرفته روی تی شرت باید با نقاط انتهایی شانه شما مطابقت داشته باشد. اگر آنها خیلی افتاده باشند، تی شرت خیلی گشاد است و اگر نقاط روی شانه خیلی بالاتر باشد، تی شرت خیلی تنگ است. از سوی دیگر آستین ها باید تقریباً یک سوم عضلات دو سر بازویی شما را بپوشانند.

 

5-پارچه های جودون بافت مقاوم و بسیار مستحکمی دارند، در همین راستا نوع نخی که در این دسته از پارچه ها به کار میرود، ضخامت بالایی داشته و بسیار با کیفیت عمل می کنند. به همین دلیل تی شرت پنبه ای طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

تیشرت جودون ارزان و تبلیغاتی

نکات موثر در رابطه با انتخاب تیشرت جودون

 

-        مناسبت را بررسی کنید

دانستن اینکه کی و کجا تیشرت بپوشید نیمی از مهارت است که باید در انتخاب نوع تیشرت برای خرید بدان تسلط داشته باشید.  هر چیزی که در آن کلمه "عملکرد" ​​باشد (مانند عملکرد کاری یا عملکرد مدرسه) معمولاً موقعیت مناسبی برای پوشیدن تیشرت معمولی نیست.

 

-        بررسی شکل بدن شما متناسب با تیشرت

استایل شما یکی از فاکتورهایی است که به شما می گوید چه نوع سبکی مناسب شماست. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که تیشرت انتخابی از نوع بدن شما تعریف می کند و بهترین ویژگی های بدنی شما را ارتقا می بخشد. در این زمینه می توانید از سبک های تیشرت جودون آستین بلند یا تیشرت های جودون یقه بسته به سلیقه خود  استفاده کنید.

 

-       نوع پارچه

بهترین تیشرت جودون از مواد با کیفیت بالا برای تناسب استفاده می کنند که امتحان خود را پس داده اند. در این زمینه می توان به مدل تیشرت جودون پنبه ای ، تی شرت پنبه سوپر و ... اشاره کرد. اگر پارچه ای با استفاده از روش های درست تولید و بافندگی ساخته نشده باشد، می توانید یک تیشرت را که با پارچه ای نامناسب تولید شده است، انتظار داشته باشید.

 

برچسب روی یک تیشرت می تواند به شما نشان دهد که دنبال چه چیزی هستید. فقط به این دلیل که می گوید 100٪ پنبه به معنای پنبه با کیفیت نیست. بیشتر تیشرت ها از مخلوط پنبه و پلی ساخته شده اند، اما شما همچنین باید جنس آن ها را بررسی کنید تا با کیفیت بودن آن را حس کنید.

 

تیشرت آستین بلند و جودون

مهم ترین مزایای تولید تیشرت جودون

در حقیقت پارچه های جودون بافت مناسب و با کیفیتی دارند، همین امر موجب شده افراد زیادی طرفدار این نوع سبک باشند و همواره در انتخاب خود، از این نوع پارچه برای پوشیدن استفاده کنند.

 این دسته از تیشرت ها بسته به فصول مختلف برای افراد طراحی و وارد بازار می گردد.

در مدل های متنوع تیشرت جودون نوع تیشرت جودون پنبه ای آن،  تنوع بسیار بالایی داشته  و در قیمت های مختلف به افراد عرضه می شود.

عامل اصلی در انتخاب این دسته از تیشرت ها، کیفیت و جنس مناسب و بادوام آن بوده که موجب شده مشتریان زیادی را مشتاق به استفاده مجدد از این پارچه کند.

همچنین این دسته از تیشرت ها را می توان به صورت تیشرت تبلیغاتی در مکان های مختلفی بسته به حرفه و شغل خود استفاده کنید. هم چنین کاربردهای این نوع تیشرت ها بیشتر برای شرکت ها و سازمان هایی است که قصد شروع کار خود را دارند.

 

قیمت تیشرت جودون و تیشرت تبلیغاتی

نتیجه گیری

در انتخاب تیشرت جودون فقط نوع پارچه تعیین کننده انتخاب نهایی شما برای خرید نیست، بلکه عوامل دیگری از جمله، هزینه، کیفیت و رنگ و ... می تواند تاثیرگذار باشد. سبک تیشرت یک چیز کاملاً شخصی است و شما می توانید با پوشیدن آن سبک و استایل خود را ایجاد کنید.

 

شماره تماس جهت مشاوره 

09128605323