16

نکاتی مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی

نکاتی مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی:

کفش ها از مهم ترین نوع پوششی محسوب می شوند که می توان از آنها استفاده کرد. شاید این مورد را شنیده باشید که می گویند پا ها قلب دوم محسوب می شوند. بنابراین مراقبت از آن بسیار مهم و اساسی می باشد. کفش ایمنی ساق بلند و ساق کوتاه از جمله مواردی است که به شما و به سلامت پا های شما کمک می کند.

نکاتی مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی را که باید هنگام خرید به آنها دقت نمود لازم است که بدانیم. کفش ایمنی استاندارد را می توانیم در انواع کفش ایمنی استاندارد ساق بلند و کفش ایمنی ساق کوتاه ببینیم. هر یک از این نوع کفش به نحوی محافظت از پاهای شما را برعهده دارند. کارشناس ها معتقد هستند که  کفش ایمنی استاندارد و یا یک پوتین ایمنی مهمترین موردی که در آن ها اهمیت زیادی دارد  مسئله ی حفاظتی آنها می باشد.

 

 کفش ایمنی و پوتین ایمنی

 

انواع کفش ایمنی ساق بلند و ساق کوتاه

معمولا کفش ایمنی ساق بلند و ساق کوتاه را در انواع و مدل های زیر تولید می شوند که در زیر به آنها پرداخته ایم:

باید یادمان باشد که هر کفش ایمنی با مدل دلخواه شما میتواند شما را از خسارات جبران ناپذیری در امان نگه دارد پس نکاتی مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی را در تهیه آن جدی بگیریم.

 

1 – کفش ایمنی عایق برق :

تنوع این دسته از کفش های ایمنی عایق برق بسیار زیاد است. این نوع کفش ها برای مهندسین بسیار مناسب بوده و استفاده از آنها برای مهندسین کاملا ضروری و الزامی می باشد. در ادامه به انواع مدل های این نوع از کفش اشاره می کنیم.

1– پوتین ایمنی مدل جوگر مشکی

2– پوتین ایمن پا مدل جوگر نوبوک قهوه ای

3– پوتین ایمنی برق فشار قوی ردوینگ

4– پوتین ایمنی جوگر مدل نوبوک مشکی

5– پوتین ایمنی سیفتی جوگر مدل نوبوک طوسی

6– پوتین ایمنی عایق برق فشار قوی ارک مدل رینو

7 – روکفشی عایق برق رسپیرکس مدل کامپکت و ....

همان طور که دیدید این نوع از پوتین ایمنی عایق برق فشار قوی علاوه بر این که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد تنوع آن نیز بسیار بالا است و می توانید آن را در طرح ها ورنگ ها و مدل مختلف پیدا کنید.


نحوه انتخاب کفش ایمنی و پوتین ایمنی استاندارد را میتوانید در این مقاله مشاهده کنید.


2 – کفش ایمنی پنجه فولادی :

این نوع از کفش ها بیشتر مناسب افرادی است که  در معرض آسیب های پایی قرار دارند.  و بهتر است که این دسته از افراد این نوع از کفش ایمنی پنجه فولادی حتما استفاده کنند.

این کفش ها معمولا در شرایطی مثل  سقوط کردن اشیا بر روی  پاها یا پنجه ی پاها بسیار پرکاربرد و اساسی می باشد. و افرادی که در این شرایط قرار دارند برای محافظت از خود حتما باید از این دسته از کفش ایمنی پنجه فولادی استفاده کنند.

یکی از مهمترین نکات مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی همین سرپنجه های کفش ایمنی میباشد.

 

3 – پوتین ایمنی پنجه کامپوزیت  :

به طور کلی کامپوزیت به موادی گفته میشه  از دو نوع از مواد متفاوتی تشکیل شده اند. در یک سری از مورد ها نیز به این دو جزع فاز نیز گفته می شود. این کفش ها یعنی پوتین ایمنی پنجه کامپوزیت در پنجه ها بیشترین کاربرد را دارند و از خطر های برق گرفتگی از انسان محافظت می کنند. حتی این کفش ها تا 380 ولت نیز  می توانند عایق برق باشند.

 

4 – پوتین ایمنی چرم :

خبب همان طور که میدانید وقتی بحث چرم به وسط می آید توجه انسان ها به طبیعی بودن ان جلب می شود. مخصوصا زمانی که بحث محافظت از خود در میان باشد.  از آنجایی هم که چرم بسیار مقاوم و عالی است و کیفیت بالایی دارد  در این زمینه بیشترین کاربرد ها را دارد.

بنابراین زمانی که قصد تهیه کردن کفش ایمنی را دارید تا حد توان سعی کنید که از کفش های چرم نیم چرم طبیعی استفاده کنید. تا از خطر های احتمالی جلوگیری کنید.

یکی از مهمترین نکات مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی جس رویه کفش ایمنی میباشد که میبایست از بهترین متریال باشد.

 

پوتین ایمنی

 


جهت مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت ها کلیک کنید.


5 – کفش ایمنی اشبالت:

این نوع از کفش ها به خاطر جنس و کیفیتی که دارند  از انتقال وزن سنگین اجسام جلوگیری می کنند و از سر پنجه ها در برابر فشار های قوی و سنگین محافظت می کنند . این نوع از کفش ها نیز همان طور که قبل تر گفته شد برای افرادی مناسب است که در کار های سنگین مثلا کارهای ساختمانی مشغول هستند و یا مهندس ها که استفاده از این نوع کفش ها بسیار می تواند به سلامت پاهای آن ها کمک کند.

 

6 – پوتین حفاری:

اگر بخواهیم نکاتی مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی را بررسی کنیم می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این نوع از پوتین ها نیز یعنی پوتین حفاری بسیار پر کاربرد هستند و انواع مختلف از نظر اندازه ی ساق های آن ها دارند.

از جمله ویژگی هایی که در ارتباط با این نوع از کفش ها می توان  گفت توضیحاتی در ارتباط با سرپنجه های آن ها می باشد. به طوری که این نوع از کفش ها قادر به این هستند که در برابر جسم های تیز از فاصله های زیاد حتی حدود 1 و نیم متری مقاومت کنند و باعث شوند که به پاها آسیب هایی وارد نشود و یا به طور کلی از آسیب های شدید جلوگیری کنند و محافظ شما در برابر این دسته از خطر ها باشند.

از نظر رنگ ها و طرح ها نیز این محصول ها ویژگی های خاص خود را دارند و از مارک و برند های مختلف خود پیروی می کنند و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند.

7 – کفش ایمنی زیره نسوز:

کفش ایمنی زیره نسوز: مدل دیگر از پوتین ایمنی ساق بلند و ساق کوتاه، کفش با زیره نسوز می باشد که بسیار پرکاربرد و ضروری است. این نوع از کفش ها از نظر کیفیت در بهترین وضعیت خود به سر می برند و نسبت به انواع کفش های دیگر از نظر کیفیتی و جنس حرف اول را می زنند.

جنس و یا رویه ی کار این نوع از پوتین های ایمنی زیره نسوز چرمی طبیعی گاوی می باشد. سر پنجه های آن ها نیز  فولادی هستند و زیره ی آن ها از جنس لاستیک آن هم از نوع لاستیک های نسوز می باشند و از نظر کیفیتی بسیار عالی هستند این کفش ها حدود یک کیلو و نیم وزن دارند. در برابر لیز خوردن و  ضد سایش و ضد برش بودن مقاومت دارد.

 مورد مشترکی که در ارتباط با پوتین ایمنی ساق بلند و ساق کوتاه وجود دارد این می باشد که رویه ی آنها از جنس چرم های طبیعی و مصنوعی می باشد.

 نکاتی مهم درباره کفش ایمنی و پوتین ایمنی نسوز یک امر مهم به حساب می آید پس باید آن را خیلی جدی بگیریم.

 

لیست قیمت پوتین ایمنی

 


جهت خرید عمده و یا مشاوره میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.